Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rival

    aktív tag

    Elnézést a floodért, a Linksys NAS-200-as topikban későn vettem észre, hogy elment a téma más irányba, így összeszedem egybe a mondanivalóm:

    Szerintem általános gond lehet, hogy az mldonkey nem hagyja standby-ba menni a DNS-323-at, mert ha jól látom, mindenféle .inikkel szöszmötöl időnként. Aki használ ilyet, hogyan oldja meg ezt a problémát? Mldonkey kilő, ha nincs használva, majd indít, ha kell?

    Most megpróbálom leállítani, de még nem tudom eldönteni, hogy általában ez a fun_plug (tomi pack2) ilyen, vagy ezen belül csak az mldonkey... tapasztalatok? Ja, 1.04b63 a firmware...

    calcio: Csak egyszerűen fel kell másolni a vinyóra a csomag tartalmát úgy, ahogy van, majd újraindítani a NAS-t. Íme egy bővebb leírás: tomi_pack2 telepítés

    Update:

    mldonkey kilövése után szépen elmennek aludni a vinyók, a venti pedig még hűt, kíváncsi vagyok, ha rá sem nézek, felpörögnek-e újból...

    Kérdés:

    Talált-e valaki használható fotóalbum php szkriptet, amit a lighthttpd-vel tudnék használni? Csomót végigpróbáltam, de mindenféle hibákba futottam: MySQL hiánya (nincs kedvem telepíteni, bekonfigolni), libjpg, libpng, imagemagick library-k hiánya (ezeket feltettem, de a thumbnail-ek gyártásakor hibaüzenettel leállt), illetve volt olyan, ami túl robusztus volt az igényeimnek (nincs szükségem feltöltésre, menedzselésre).

Új hozzászólás Aktív témák