Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Revoltek #3505 üzenetére

    Utánakérdezek neked pontosan, de én úgy tudom hogy mailbe küldik. Viszont ugye a gond ott kezdődik hogy hétvégén nincsenek, és ha nem automatán működik ez a rendszer náluk akkor nem is tudják feldolgozni a rendelésed csak a következő munkanap.
    Én a következő 3 dolgot tudom tanácsolni.
    - pár órával a 48 óra előtt ha még mindig nem kapod meg akkor vedd meg a DJI oldalán
    - 10-18-ig vannak nyitva, szigorúan 10 környékén hétfőn egyből csörögj rájuk hogy nem kell a care neked, küldjék vissza a pénzed, mert az a baj hogyha már elküldték az aktivációs kódot akkor nem adnak vissza pénzt mert a kódot kiadták
    - ha közbe megérkezik a kód akkor kicsivel olcsóbban el tudod adni aprós oldalakon.
    Illetve van egy bónusz 4. lehetőség csak az szívással jár. 48 óra után is lehetséges aktiválni a Care-t, csak akkor videóra fel kell venni a megadott procedúrát ami a DJI oldalán fent van, lényege az neki hogy meg kell mutatni videón hogy a géppel minden rendben van, és ezt be kell küldeni a DJI-nak, majd ők aktiválják a care-t. Ez hosszabb folyamat.

    Jah tudom szívás, de nagyon más lehetőségeket nem látok. :(

    iPhone 13 Pro Max

  • jozsi252

    veterán

    válasz Revoltek #3505 üzenetére

    Venned kell sajnos máshonnan, munkaidőben fogják csak feldolgozni! :((( Nem tudom hogy mért nem írják ki a Care leírásához, mert aki hétvégén fut ki a 48 órából és már ki is fizette, annak kellemetlen.

    ZoZoˇˇ
    Netes tesztek alapján volt akinek 100m pluszt adott de volt akinek 1-2 kilométer egy Mavic Pro-nál. Szóval igen, helyzetfüggő de nem csak annyit ér mint halottnak a csók. Ebay meg hasonló oldalakról "fillérekért" lehet venni.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák