Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Elkészült!

    Dj.Beat - Journey of a Loving Soul (Chillout Vocal Mix)

    1. Intro (Orkidea - Beautiful (MDB's Ambient Rework))
    2. Sunlounger - Lost (Chill Mix)
    3. Dj. Shah feat. Tony Carey - Rainmaker (Chillout Mix)
    4. Roger Sanchez - Another Chance (Afterlife Mix)
    5. Timbaland feat. One Republic - Apologize (Lukas Termena Chillout Mix)
    6. Blank & Jones with Delerium and Rani - Fallen
    7. Gary Jules - Mad World
    8. Jes - Heaven (Myon Remix)
    9. Tranquillo - As Days Go By (Album Version)
    10. Tranquillo - Do You Really Love Me (Based On Mendelsohn) (Album Version)
    11. Evoke - Arms Of Loren (Tranquillo Clear Water Mix)
    12. Jes - Ghost (Lime Chill Remix)
    13. The Thrillseekers - Dreaming Of You (Tranquilos Ambient Mix)
    14. IIO - Kiss You (Ambient Mix)
    15. Outro

    Ez az első mixem, amely chillout-ambient stílusban látott napvilágot, annak ellenére, hogy jó ideje a rajongója vagyok ennek a zenei világnak is. Természetesen most sem hazudtoltam meg önmagam, a vokálok iránti szeretem megkérdőjelezhetetlenül érződik ebből a válogatásból is. Mindegyik egy külön emlék, történet. A címválasztás sem véletlen, ugyanis a zenék mintha a lélek bolyongását mutatnák be. Néha elkeseredünk és feladjuk, olykor borúsan látjuk a világot és a lelkünk is úgy sír, mint a hegedű. Máskor szinte szárnyalunk, álmodozunk, áhítozunk a jóra, reménykedünk és bízunk a szebb holnapban. Ide-oda verődünk az élet tengerén. Ez az, amit érzékeltetni akartam az egyszer keserűbb, egyszer pedig reménykeltőbb dalok váltakozásával. Soha semmi sem állandó, de mindig bíznunk kell, hogy a végén minden úgy alakul, ahogyan azt szeretnénk. A mixet az IIO - Kiss You című számának ambient változata zárja, és mi más is lehetne szebb befejezés egy régen áhított csóknál?

    Mindenkinek ajánlom meghallgatásra, aki kicsit is kedveli ezt a fajta stílust, valamint azoknak is, akik egy kis nyugodtságra vágynak elalvás előtt. Bátran hallgassa meg az is, aki éppen szerelmes, de azoknak is nyújthat valami pluszt, akik még nem. Néha meg kell állnunk egy pillanatra a rohanó életünkben és vissza kell tekintenünk, el kell gondolkodnunk azokon a mélyre zárt titkainkon, amiket még magunknak is félünk bevallani. Számomra sok-sok ilyen titok került a felszínre miközben ezt a mixet készítettem és bízom benne, hogy másoknak is tudok majd ezáltal nyújtani valami kis pluszt.

    Mindenkinek köszönöm, aki meghallgatja!

    Letöltés: [link]
    Minőség: 192 kbps
    Méret: 90,6 MB
    Hossz: 65:58

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák