Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZséHUN

    csendes tag

    Helló!
    Segítséget szeretnék kérni a játékkal kapcsolatban. A napokban megvettem a játék GOTY verzióját. Települ, elindul szépen. Viszont amikor a Logitech G29-es kormány beállítása után ha elindulok bármilyen versenymódban akkor a kormányon lévő gombokon kívül semmire nem reagál a játék még a pedálokra sem. A váltókarok sem működnek. A menüben a beállításokban viszont simán felismeri, minden gomb működik a kormányon, be is tudom kalibrálni, vissza is jelezi a kormányelfordulást és a pedálmozgást. De a verseny betöltése után már nem megy se a kormány se a pedál. A Logitech GHub-ot használom a legfrissebb verziót. Már többször is töröltem a játékot, a Steam-et és a GHub-ot is, majd újratelepítés után mindig ugyan az a hiba. Próbáltam a régebbi Logitech Gaming szoftverrel is de az sem segített. Próbáltam másik USB aljzatban a kormányt az se segített. Minden más autós játéknál hibátlanul működik a kormány (Project Cars 2-3, WRC9, Assetto Corsa). Nem tudok rájönni mi a hiba. Ha bárkinek van valami ötlete, hogy mit és hol állítsak annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm annak aki tud bármiféle tippet adni vagy segítséggel szolgálni.

Új hozzászólás Aktív témák