Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • koxkids

    őstag

    válasz stefanitsr #14393 üzenetére

    Szép kép.
    Az elötér homályossága, hátra viszi a tekintetet :U Tetszik ;)

    A flash galériát te csináltad ? Vagy ez egy ilyen sablon ? :)
    Csak mert én is flash oldalakkal foglalkozom, aztán azért kérdeztem :D

  • *Ropi*

    félisten

    válasz stefanitsr #14393 üzenetére

    Nagyon szépek a képeid, hangulatosak. :R Arra vigyázz, hogy a lovas képek közt sok olyan van, aminek nagyon lapos a dinamikája, az árnyékos részeken nagyon erősen megjelenő képzajjal. Én is szeretem az alexpós képeket, mert megdobja a színek teltségét, de vannak képek, amik megkövetelik a fényerőt. :U

    A helyedben keményebb kézzel válogatnám a képeket, mert vannnak témák, amikből egymás után több hasonló fotó is van, ez hosszútávon unalmas. Nem képregényt készítesz, hanem portfóliót, ezt tartsd szem előtt! Bocsánat, ha kissé nyers vagyok, de azzal nem jutsz előbbre, ha csak agyondícsérem a képeidet, a hibákról meg hallgatok. :U

    A galériát élesben lehetőleg a program legális változatával csináld, mert nem jó reklám számodra, hogy az utolsó kép a gyártó cég logója, ezenkívül ha menetközben véletlenül rákattintasz valamelyik képre, akkor figyelmeztetés nélkül átdob a gyártó cég honlapjára. A másik, hogy nálam a képeket teljesen ötletszerűleg töltötte be, az egyiket 5 másodpercig mutatta, a másikat csak kettőig, mindenféle csiribiri effektekkel fűszerezve a képváltásokat. Legyen egységes tempójú, sallangmentes a diavetítés, sokkal többet ad a képeid értéke, érvényesül a "kevesebb több"-elv. Nem kell elvonni a nézők figyelmét az effektekkel és idegesíteni őket az egyenetlen "követési távolsággal". Áttűnésre használd a 30-as sorszámú "fade in"-t 1 másodpercre rögzített intervallummal, 5 másodperc pedig bőven elég slideonként a képek megnézésére. Mindezt egyszerre, egyetlen gombnyomással alkalmazhatod az összes fotóra, nem nagy ügy. :) Theme-ként ajánlom a "web album (autoviewer)"-t, a lista alján van majdnem. ;)

    Gratulálok a képeidhez! :R

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Aktív témák