Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz szabogabor10 #4368 üzenetére

    Valóban úgy csinálnak a tisztelt fórum társak, mintha a Digi már hivatalosan bejelentett volna 5 indulási időpontot, és azt mind elhalasztotta volna.

    Nem jelentettek be hivatalosan egyetlen időpontot sem, és nem halasztottak el egyetlen indulási időpontot sem.

    Egyébként én magam is egy kedvező ajánlat esetén, simán bevállalnám az előfizetést akkor is, ha kezdetben csak a városok területén lenne elérhető a szolgáltatás.
    Én nem vagyok olyan fontos ember, mint itt néhányan, hogy ne tudjam megengedni magamnak, hogy az autópályán "Sima-göröngyös" közelében ne legyek elérhető "x+1" percen keresztül.

    Egyébként a normál hétköznapokon, rendszeresen nem vagyok elérhető napi 4-6 órát, amikor előadást vagy gyakorlatot tartok, edzek, esetleg focizunk, vagy fallabdázunk a barátaimmal...
    És, mindennek ellenére tud működni az életem.

    Valószínűleg, utazás közben is kibírnék átmenetileg olyan szakaszokat, ahol nem vagyok elérhető. Az tény, hogy életem nettó 99%-át folyamatosan nagyvárosokban töltöm, és egyet értek azzal a fórumtárssal, aki azt írta, hogy sokan vannak így, akik szinte alig hagyják el az agglomeráció területét...

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák