Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz Avayasoft #36108 üzenetére

    ... hogy értékesítik a mobiltornyokat. Szóval lehet nem is kell a Digi mobil üzletága...
    Hát a Telenor mellett nem nagyon. A csoport része lett a digi, és része a Telenor is. Nincs ésszerű ok, hogy párhuzamosan 2 önálló mobilszolgáltatót működtessenek.
    Egy lesz a kettőből. Szerintem az új név is megvan: 4iG.

    Mobiltorony eladásra kiváncsi leszek. Ki veszi meg?
    Telenor? Az nem eladás. Telekom és/vagy Voda? Kétséges, mennyire illik bele 1-1 digis hely a többiek hálózatába. Főleg, ha ugyanazon a helyen vagy a közeli szomszédságban már van sugárzó helyük. A Telekom, Voda nem örül ennek az ügyletnek. Vásárlással segítené a konkurrensét? Helyükben én csak nagyon nyomott áron tenném, ha nagyon kell. Majd meglátjuk, mi lesz ebből.
    Az érdekes, hogy az eladásnál miért csak a tornyokat említették. Azért nagyon sokba került a diginek a mobilalaprendszer is. Ericsson a vas is, a szoftver is és minőségiek is. Ezt is eladják, és marad a nekik a gyengébb ZTE?
    Már májusban azt tippeltem, hogy a digist bővitik fel, az lesz a közös, a ZTE-t pedig leépítik. Igaz, utóbbi eladhatatlan lenne, vagy esetleg Afrikába ... Meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák