Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kissvendel

    csendes tag

    Szerintem sincs ezzel semmi baj. Tesztüzemnek volt hirdetve mindvégig, volt megadva határidő, amit többször is hosszabbítottak, határidő előtt rendesen meghirdettek pár elég korrekt tarifát, nem mellesleg eddig szinte ingyen volt. Értem én, hogy mindenki azt szeretné, hogy ingyen legyen, mert mindig mindenre ezt szeretnénk, de lássuk be, ez így is veszteséges lesz, nemhogy ha nem kérnek előfizetési díjat és nem emlenek. Kibírható, sőt, nagyon korrekt összeg, akinek ez is sok, az tényleg menjen a csudába... sehol nem kapod meg kérszer ennyiért sem ezeket a feltételeket. Szóval inkább szurkoljunk és támogassuk a DIGI-t, hogy tudjon valamit kezdeni ezzel az ellehetetnített helyzettel. Én bízom benne, hogy lesz megoldás, és szinvonalas szolgáltatást fognak tudni nyújtani, hogy utána akár kétszer ennyit is megérje kiadni az előfizetésre. És valószínűleg lesznek akciók, lesz korlátlan net és korlátlan csomag is, meg világroaming.... csak ne akarjunk egyszerre mindent. Ezt fel kell építeni, meg kell teremteni, be kell ruházni... blablabla... Szükség van arra az előfizetési díjra hozzá. Szóval ne sírjunk, hanem inkább örüljünk és támogassuk a DIGI-t. hogy fapados, olcsó, de minőségi szolgáltatást tudjon nyújtani, ahogy eddig tette a vezetékes oldalon.

Új hozzászólás Aktív témák