Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • so_ha

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék a párom Samsung S9+ telefonjával kapcsolatban. A tesztidőszak eleje óta használja Telekom és Digi kártyával, ami eddig hibátlanul működött. Most jött egy szoftver frissítés a telefonjára (One UI. v2.5, illetve android 10-es kombo), és azóta nem tudom hívni, mert kicseng, reccsen egy nagyot amikor felveszi és csönd, Ő hall engem és nem hallom, illetve ha Ő hív, akkor minden rendben működik. Kipróbáltam 2G-re állítva a telefonját, akkor nincs az előbbi hibajelenség, tudom hívni és beszélni is tudunk. A telefon beállításainál csak a Telekom kártyánál van VoLTE beállítási opció, ha megcserélem a SIM-eket a foglalatban, akkor is, ha csak a Digi-s kártya van a telóban, akkor eltűnik a VoLTE beállítási lehetőség a telefonján.

    Okozhatja a VoLTE beállítási opció hiánya, hogy nem tudom ezért hívni (tudom hívni + kicseng, csak beszélni nem tudunk)? A fentiek tudatában lehet, hogy a Digi SIM adta meg magát, vagy a Samsung szúrt el valamit a szoftver frissítéssel? Köszi a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák