Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bad-Mc2

    tag

    Sziasztok!
    Most találtam ezt a helyes kis fórumot... mi is Digi Rabságban élünk már jó néhány éve.. Kissé elégedetlen is vagyok a "szolgáltatással" már ha lehet annak nevezni...bár lekopogom, mostanában nem szakadozik annyit a net, mert 1 éves huzavona , (átlagban 2-3 naponta hibabejelentés, de heti 1x minimum telefonáltam) után sikerült kijönni a szerelőknek, és kicserélni a modemet.. :DDD Tehát erre már nem panaszkodom..
    Ami viszont irgalmatlanul felháborít a diginél, hogy kapok egy 8M/~2M (már vidámság van ha felfelé megvan a 2Mbit de inkább csak 1-1,5) sávszélű netet 3500 pénzért.. tőlünk 2 utcára meg 3700ért van 40/20 MBites net vagy majdnem ezer forintal olcsobban van 20/10Mbites net.. Majd mikor ezt elmeséltem az ügyfélszolgálaton, még ők voltak megsértődve, meg én lettem hülyének nézve, hogy miért nem vagyok én ezzel kibékülve.. És elmagyarázták, hogy legyek türelemmel,mert itt BP-n a XIX kerületben is végzik a korszerűsítéseket és majd itt is lesz LanNet meg minden jóság és majd akkor kapok ugyanezért a pénzért 5x akkora sávszélességet... Ami nagyszerű, de azóta több év eltelt.. és semmi nem történt ezen a fronton..
    Van még itt olyan akinél hasonlóképpen csak ilyen kis sávszél jut, igen magas árért?

    ui.: És a vicc, hogy a modem meg a hálózat is birna többet is..mert volt olyan időszak amikor megugrott a sávszélem, és ment 10-15MBittel is, 1-2 órán keresztül.. Mert értem én, hogy a Kábelnet nem tud olyan sávszélességet produkálni mint a Lanos UTP-s netek, de 8MBitnél azért jóval többet tudna.. ^^

    New Galaxy Note 9 user

  • bad-Mc2

    tag

    válasz V.Stryker #15966 üzenetére

    :) Nem messze tőle.. Kós Károly tér és környéke.. :) Na de mind1 is..hátha egyszer jönnek a be igért fejlesztések..:)) Addig meg marad ez, mert tényleg nincs más.. T-től inkább mentsen meg a magasságos.. :D

    radi8tor1: Nem DSL, kábelnet.. és sajnos elő kell mert nincs tul sok alternatíva.. a perem meg azért nem itt van..inkább "elhanyagolt szolgáltatási területnek mondanám".. :DDD Nekem inkább az árképzéssel akad bajom.. de hát valóban mivel nincs más alternativa simán megteheti a cég.. Nah de nem nyavajgok, csak kiváncsi voltam,akad-e hasonló cipőben járó user.. :)

    Csak hogy dicsérjek is, a szerelők a legjobb arcok akikkel eddig dolgunk volt! Mindig normálisak, rendesek segítőkészek.. legjobb pont a szolgáltatásban.. :C

    New Galaxy Note 9 user

Új hozzászólás Aktív témák