Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz zka67 #11176 üzenetére

    Hát ilyen, amikor két informatikában jártas (és egy elvakult, beszélget).
    Akkor számoljunk, ha már adatokkal jössz, meg manuallal.

    Sőt, azt azért kétlem, hogy a 6 rugós tplink vinné a 80/25-öt, legfőképp azután, hogy 10/100-as ethernet van rajta és 300! mbit-es wifi Biztos komoly cucc lehet...

    Tehát a 100mbites ethernet, nem bír el egy 80/25ös kapcsolatot? ;] Oké :)

    Mégegyszer leírom, hogy nekem soha a büdös életbe nem volt gondom vele, és akinek eladtam, vagy hoztam annak sem. Ha bármi problémája lenne (ami nálam még mindig nem volt, akkor 2 perc beconfigolni, user friendly, tudod?) Meg amugy is, azthiszed, hogy az Edimaxnál még sosem volt pl: gyári hibás készülék?

    Legyen 200/100-as csomag, akkor a 1043-as tplink vinni fogja a gigabittel és igen, ez is olcsóbb 3-ezerrel. Az én ajánlatom tehát ez.
    De te mit csinálsz az Edimaxxal, ha bejön egy 2000/1500-as csomag? Ki tudja, 500ftért havonta..

    Azért írtam, mert egy kicsit üldözési mániád van, ahogy a fenti kollega írta, semmi támadási szándékom nem volt, és a szövegbe se volt.. te meg ugy vetted, mintha kardot szorítottam volna a nyakadhoz.. ráadásul, ez a "ne szólj be nekem mégegyszer" komoly... még mindig nem látom, hogy hol szóltam be .. de szerintem Te se.. )
    (Bár a fanatizmus általába ezt csinálja, több ismerősőm van, akinek ha rosszat szolok az Appleről (Mac) .. iPhonejáról, már támadna vissza, az én általálam kedvelt márkára.."hogy az pedig sz@rabb"

    A márkamániád meg nálad beteges, nem azoknál akik közbeszólnak amire te ideges leszel, mert ebből az írásodból 100%-osan kiderült, hogy téged az zavar, hogy TPLINK-et mertünk ajánlani..

    Ugynez a tünet jelentkezett az Apple fanoknál is amikor az iPhone kijött.
    A másik, hogy mint fent írtam a 6000-res tplink képes 100mbitre lanon, ami még mindig elég egy 80mbites sávszélhez. Ergó, aki erre veszi, még mindig kidob 10e-ret pluszba, olyanra amit lehet ki nem használ belőle.

    Tudod, nem mindeki teheti meg, hogy azt vegye amit akarja..

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák