Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Dragon3000 #93350 üzenetére

    Meg sok csak azért jön mert divat fikázni a DIGI-t mert ugye román...
    Nálunk is a telep facebook csoportjában van 12ezer tag és minden héten van kiírás hogy "nálatok van net"
    Elmondtam már nekik 100x hogy FTTB-n minden lépcsőházban van a 3. és 8. emeleten doboz és még azokban is van pár switch így lehet neki nincs net a szomszédnak meg van mert másik switch-en lóg. Jelentsék be. Na az ilyenek hetekig jajgatnak a csoportban hogy a DIGI mindig sz@r de évek óta nem váltottak. Ha tényleg igaz lenne akkor a 3. után átment volna máshoz de szereti szidni a DIGI-t és közben 90% hogy nála van gond csak ciki elismerni

    Voltam egy 50+ hölgynél ő is szidta a DIGI-t hogy milyen sz@r, vette a lakást 3éve
    beléptem már láttam mi a baj, szerinte naponta 20x ment el a TV adás
    Nos a DIGI koax bejött, azon volt egy 20forintos kínai f@stalicska koax osztó meg még f@sabb F csatlakozó (ezt az előző tulaj kókányolta így) és rá sem volt tekerve meg a koax kábel sem érintkezett
    Megfogtam a kábelt, balra fordítottam nem volt adás, jobbra fordítottam volt adás
    Mondtam a hölgynek hogy rátekerem az F csatit meg a kábelt rendesen megcsinálom érdekes azóta sosem volt gondja :K Jeleztem neki hogy lakáson belül egy kalap hulladék volt a koax kábel meg az osztás, nem csoda hogy rossz az adás

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák