Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem tudjátok mi a franc van a DIGI-vel? 5x-6x újra kell indítanom az ONT-t, mire hajlandó lesz Gigabiten menni a net(nyilván a letöltés), mert egyébként 80-90 Megabiten megy. Van, hogy egy idő(általában néhány óra) után visszaáll arra a 80-90 Megabitre, igaz ez ritkán, vagy csak ritkán veszem észre. Egyébként ha beáll gigára, akkor hasít rendesen(~950/340), egy szavam nem lehet(ne, ha mindig így menne). Próbáltam router nélkül is, de úgy sem jobb a helyzet, szóval kezdek kissé feszült lenni. Eddig 2x hívtam az ügyfélszolgálatot, normálisak voltak meg minden(ez rendben is van, csak a probléma ettől még fennáll), rá is néztek, de ők azt látták, hogy minden rendben, rámértem én is és valóban rendben volt akkor. Basszus, hát pont beállt Gigabitre amikor ránéztek, 2-szer is, rögtön be is kellett vennem 3 xanaxot, nehogy kinyírjam a szomszédot, mert az is épp felidegesített :DDD. Most is akartam hívni a DIGI-t, de az utolsó újraindításnál beállt gigára.
    Nem tudjátok véletlen mi lehet a gond, valami általános rendszerhiba(úgy értem, hogy nem csak nálam van ez), netán az ONT szórakozik, vagy valamit elkufircoltak konkrétan az én beállításaimnál?

    Köszi előre is az infókat. :R

Új hozzászólás Aktív témák