Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novver

    senior tag

    válasz Novver #78593 üzenetére

    Megtörtént a bekötés 15 napon belül.
    Személyesen megkötöttem a szerződést ahol alapból a 100-as csomagot tudtam szerződni, viszont egyből szóba jött az 500-as hogy megbeszélés és felmérés kérdése.
    5 napra rá hívott telefonon az ügyintéző hogy egyeztessünk bekötési időpontot ami ma volt.
    A szerelő aki kiérkezett zseniálisan intézett mindent, tisztában volt a dolgokkal, a papíron szerepelt alapból hogy "az ügyfél kérésére 500-as netet nézd meg lehet-e" < bjútiful.
    Mondtam is hogy telefon nem kell, csak a nagyobb net. Kiment az emeleti dobozhoz ahol átdugott pár kábelt, mert az előző tulajnak volt telefonja, de ezt leszámítva kb 10 perc volt.
    Húzott új kábelt a TV-hez, nethez a sajátomat használom így az sem kellett.
    Telefonált egyet hogy heló, kéne az ügyfélnek az 500-as csomag, rakjátok már át.
    Ez volt óra 5 perckor. Mondta hogy átírták a hozzáférést, kerek óránként frissül, így várjak egész utánig és utána mérjek rá, mert addig valóban csak 108/108 volt, viszont azt 1ms betonstabilan 0 jitterrel.
    Rámértem egész után 5 perccel, és láss csodát, 500/400 környéki sebességeket mértem 5 külön szerveren a speedtesttel.
    Wifi is stabil és hozza amit lehet az itt ajánlott ASUS RT-AC65P-vel.
    Elkértem pofátlanul a telefonszámát hogy ha valami gáz van, akkor hívhatom-e. Egyszerűbb mint a központon keresztül szórakozni.
    Összességében nekem 10/10 eddig az élményem velük.
    Várom az FTTH-t :D
    Köszönet mindenkinek a segítségért és a tippekért. Imádlak titeket! :R

    Life is a game... The game is my life!

Új hozzászólás Aktív témák