Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novver

    senior tag

    válasz Dragon3000 #78588 üzenetére

    Nah a nagy aggódás közepette felhívott egy kedves ügyintéző csajszi aki meglehetősen értette a dörgést.
    Egyeztettünk péntekre időpontot, és jelezte hogy routert nem szolgáltatnak, amire mondtam hogy az van természetesen, nem lesz gáz, és hogy a szervízesnek nem dolga beállítani, de természetesen megbeszélés kérdése. Mondtam hogy ez sem gáz, csak adja meg a felhasználónév-jelszó párost.
    Már épp rákészültem hogy rákérdezek az 500-as netre, amikor is feltette a kérdést hogy van-e bármi amit szeretnék tudni ezzel kapcsolatban.
    Na mondom itt az én időm.
    Ecseteltem neki a technikai feltételeit, amire ő már egyből kontrázott is hogy igen, simán megoldható, meg be is írja az ilyen irányú igényemet hogy legyen nyoma, de mindenképp említsem meg a szerelőnek, és ha nem is most, de rövid időn belül megoldható a dolog, csak majd írásban a webes fiókomon keresztül is adjam le a kérelmet.
    Mondom oké csajszi, megvettél kilóra, köszi a segítséget.
    Annyira jó érzés volt értelmes emberrel beszélgetni, igazi felüdülés :D
    Szóval ha történik update, jelentkezem hogy megkönnyítsem másoknak is a váltást ahol csak a 100-as bekötését engedik, de amúgy megoldható lehet az 500.

    Life is a game... The game is my life!

Új hozzászólás Aktív témák