Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz mpo #48900 üzenetére

    Olyan műsorokat készítenek, mintha a háború egy jó móka lett volna.

    Erre csak te tekintesz így szerintem. A háborúk is a történelemhez tartoznak (sajnos), ezért részben történelmi műsorként kell az ilyen sorozatokat elkönyvelni.

    [ Szerkesztve ]

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

  • Boond

    addikt

    válasz mpo #48900 üzenetére

    Nekem nincs is kedvencek listám... minek :)

    az meg, ha szándékosan törölsz/ nem foglalkozol adókkal... lelked rajta... nem mintha roszs csatorna lenne mondjuk az m5, vagy a duna, vagy más...

    De engem meg pl a sportok nem érdekelnek, még sem írtok ki őket, sőt néha ha kapcsolgatok, és van rajta érdekes, nézem is...

    " és ami ott nincs az nálam nem létezik, mindegy mi a műsor."

    Szerintem ez egy baromi rossz hozzá állás... de te tudod... Ezt hívják strucc politikának, hozzáállásnak...

    " Spektrum, Natgeo"
    nah ja.. nat geo mindig is ilyen volt spektrum meg ilyen lett..

    BBC Earth csak nem rég óta van... egy baj van vele... túl jó a csatorna, és legszívesebben azt nézé az ember "állandóan", de más csatornáról is lehet mondani hasonlót...

    A word-öt szoktam nézni... meg, még más csatornákat, különböző tematikák alapján...

    "Amikor írtam nekik a TV2 csoport 12 csatornájából 11 szerepelt a Diginél, kivéve a Spíler (angol foci), amit régen az Eurosport, aztán a Digi adott."

    Az lehet, de mint írtam azok a csatornák jóval kevesebbe kerülnek egyenként és összesen is, mint a spiler egyedül. Más részt meg a diginek vannak saját és plussz sport csatornái...

    És a sport rajongók, hát maradjunk annyiban, hogy legalább annyian szeretik, mint utálják őket.
    Ezért nincs változás valószínüleg.

    "Mi lenne a műsor, ha nincs ez a rohadt, mocskos háború?"

    Az ami éppen a legjobban zavarja érdekeit, az aktuális világnak...

    Érdeke,s hogy 90%-ban, ha nem 95% Csak erről van szó, de pl a másik oldalról, aminek képviselői még mai napig élnek, és tevékenykednek... arról nem esik túl sok szó.

    Vajon miért kérdezek vissza költőien? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák