Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcll

    senior tag

    válasz Lackooo84 #70624 üzenetére

    De felfogjuk, nagyon is. Te a "mozivászon" szélességről (21: 9) beszélsz ahol a 16:9-es TV-den alul felül fekete csík van. Te ebbe nagyítasz bele, így bal és jobb oldalt elveszik a tartalom, ami szerinted tök felesleges... Na ez a gondolat ami hibás, de a te dolgod. De azt tudom igazolni, hogy az emberek túlnyomó része nem így gondolkozik, erre jó példa itt ez a fórum (ahol ez a téma már tényleg kezd offtopic lenni, és jó lenne már befejezni), ahol ha jól láttam az eddigi hozzászólásokat, TE egyedül képviseled azt hogy nagyítsunk bele, de mindenki más rajtad kívül azt vallja hogy igenis a műsor anyaga teljes egészében látszódjon, levágások nélkül, torzítások nélkül, és inkább alul/felül vagy épp bal/jobb oldalt legyen fekete csík ha csak így fér bele a képernyőbe. De amúgy korábban éveken át jártam házakba/lakásokba kTV-t bekötni (UPC, majd Telekom technikusként), tévéket beállítani, és bizony alig volt olyan aki úgy akarta a képet látni mint ahogy te akarod.
    És kérlek, hogy ezt az "elvárásodat" tartsd meg magadnak, mert csak temiattad nem fog egyik szolgáltató sem soha a büdös életbe átállni arra amit te szeretnél... még szerencse. Leírtad hogy neked ez nem tettszik így, elfogadjuk, de ne rugózz ezen hogy márpedig neked van igazad. És ezzel zárjuk is le ezt a témát. Köszi.

    "Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Új hozzászólás Aktív témák