Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskutya

    veterán

    válasz sb #122 üzenetére

    en nem akarok okoskodni mondjuk az autos peldat rakjuk felre de en 1 szolgaltatasert fizetek hav 2700 ft-ot! amiben az van hogy frankon jonnek a csatornak na mar most ha a szel leszedi az antennat akkor nem lesz kep a tv-n amiert fizetek! ha nincs kep akkor miert fizetek? szoval ezert irtam hogy alapbol olyat kell felrakni ami jol megy vagy ha gond lesz vele akkor ne az legyen hogy mi megmondtuk hogy a fizetos cuccot rakd fel... hanem ha kell 20x jonnek ki es 20 szerelik vissza! es ez mashol is igy megy ha pl a upc nel beazik 1 kabel csatornaba vagy mondjuk megrongalodik akkor nem azt mondjak hogy menjek le a haz ele es vegyek jobb minosegu kabelt hanem ok megcsinaljak! vagy pl ha beszarik a modem amivel alapbol kihozzak az internetet akkor nem azt mondja a szolgaltato hogy vegyek masikat hanem kicserelek es meg sorolhatnek peldakat!



    amugy meg lehet csak azert vagyok most harapos hangulatomban mert idegesit hogy dec elsejen megrendeltem es meg azota sem hoztak ki amugy az elobb leirtaktol eltekintve lehet en is a jobb fali cumot fogom kerni csak ez a sok varakozas meg mindenki mast mond meg mindenki mast iger mer kicsit kikeszit.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    hmm...

Új hozzászólás Aktív témák