Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz e=mc² #4487 üzenetére

    Hát ilyenkor neki lehet állni DC-t ölni. Egy gyenge smiterrel le lehet szedni semmi pillanat alatt és lesz annid ;) csak ugye ne hagyd el a játékot míg le nem ölöd

    Vole
    "A dupla agas soso allitolag mar nem tul jo."

    Hehe. Én mindig dupla ágas sosót fejlesztek a linkelt leírást követve és nem vettem észre, hogy gyengusz lenne. Nem szentírás, nyugodtan el lehet térni tőle. A gyengeségéről annyit, hogy Hell-en bárhol megállja a helyét. CS-ben kicsit vigyázni kell IM miatt, ami Baalrun előtt is egy kis probléma lehet, de ezen kívül Hell Ancikat is lehet vele nyugodtan irtani. 8-as gamában egyedül elviszi baalrunt. Sokszor segítettem hell huziban vele és jó páran meglepődtek, hogy seperc alatt lenyomtam egy "szar sosóval" Travi council-eket. HF-hez húztam kis karikat is vele, tehát HELL-en 8-as játékban act4-be jutáshoz a kis karik pakolgatásával együtt kb. fél óra kell.

    Ha ez gyenge, akkor beletörődöm, de nekem akkor is elegendően erős :K

    1,5.-2 perc körül megvan vele Andi, summoner, duriel, mefi, pindle

    Nihlathak-ozni is simán lehet vele, bár oda inkább egy light sosó jobb. Persze hammer keményebb

    "Neztem az ajanlasodat, es a mastery -re 1 skill nekem kevesnek tunik, en maxolnam ha mar coldskill is van."

    A kétágas sosó egyetlen hátránya, hogy valamivel kisebb sezést lehet elérni, mintha csak egy ágat tolna az ember. A cold mastery pontjai kerülnek a Firewall-ra, tehát azt a linkelt builddel nem lehet maxolni.
    A cold mastery 19 pontjának beáldozásával, ami tapasztalatom szerint megéri. Kapsz egy olyan sosót, amely mindenhol megállja a helyét. Nincs számára akadály. Természetesen vannak célirányosan épített karakterek, amikkel néhány dolgot gyorsabban meg lehet csinálni.

    Én kis magyar szerókon tolom/toltam és ott egy eni összeszedése nem mindennapos dolog, tehát amit összerak az ember azt meggondolja hol használja. Egy sosóra, hogy spóroljon 2 skillt, ami sebzésben jelent max 1000 damot eléggé pocsékolásnak tűnik, de hát ugye törekszünk a maximumra.

    Ha már a maximumnál vagyunk. Orb helyett, inkább csinálj egy light sosót. Lightning és Chain lightning skillekkel irtózatosan lehet vele irtani. Ez a legerősebb Sosó build, csak ugye a cuccok illetve az infy miatt drágább a felcuccolása, mint a kétágas sosóé.

    Egy light sosóval el lehet érni durván 45k sebzést (ezt persze rögtön felezni kell a nagyon alacsony minimum sebzés miatt az átlaghoz), viszont a csicsóra pakolt infy következtében nagyon minimális azon szörnyek száma, amikre nincs hatással az lightning.
    A kétágas sosóval összeszedem az infyhez és a light sosó cuccaihoz szükséges rúnákat vagy magát a cuccokat, aztán jöhet a light sosó. Na, a fentebb a kétágas sosónál írt dolgokat sokkal gyorsabban képes elintézni. Egy Hell huziban igencsak oda kell figyelnie a delikvensnek, hogy ne kelljen állandóan mondogatni neki, hogy Go TP, illetve egy Baalrunt egyedül 8-as játékban kb 3-5 perc alatt kivégez, a leTPzést is beleértve.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák