Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #60620 üzenetére

    Van hozzá spéci fejes...de egy kalap kaki még úgyis...mentem vele eleget, de abban se vagyok biztos, hogy pl az elem dmgből profitál e...szal 75 spiritért vagy sokkal több dam kéne, vagy a spirit is csökkenhetne...de ez is pont annyira szutyok skill, mint a többi nagy dmg-et leadó skillje...

    Nekem az LTK 30-60M közt is képes volt critelni fire szereléssel, de még úgyis lassúcska...meg a lelked adod, hogy működjön...jahh és ofc a nagyvilágba ellőt rúgások is elég bosszantókat...

    Én nagyon örülnék, ha pl a SW kapna egy durva buffot...illetve a két sethez lenne vmi értelmes skillsor...Songoku pl király support Monknak, de nem lenne rossz, ha az égető is sebezne, nem csak karcolna...
    Illetve nem lenne rossz, ha a másik sethez vmi értelmes skillsort is adnának, mert tegnap próbáltam, de ez a futit futi a fegyó miatt egy faszság...egyszerűen jojózik tőle az ember szeme...persze 120-150M criteket is kihoztam belőle, de a stílus egy rakás szar...remélem a DS is átdolgozásra is kerül.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák