Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz granini #59677 üzenetére

    Hááát én örülnék, ha mondjuk 1 karit ki tudnék maxolni ladderig - ami pont nem fog érinteni/érdekelni - szóval örülnék, ha fél év alatt 1 karit be tudnék fejezni...értem ez alatt, hogy adott sloton az legyen aminek kéne lennie...a minap tőled kucsorgott SoJ már nagy előrelépés, mivel 1 SoJ esett eddig, de azon kb mindent tekerni kellett volna, hogy kicsit is passzoljon vmelyik karimhoz.
    Szóval egy fizikálos Monkot már talán össze tudok tákolni...de ehhez nem akarok 1 évet játszani 1 karival és akkor még a villanyos sehol, amit igazán szeretek...jelenleg most épp arra a gyűrűre szedegetem a goldot... :)

    Ergo én tudom mit akarok, csak ez a szájonkúrt rng szarik a fejemre...ami egy idő után kurva unalmas és lehangoló...de vmi legalább adna egy kis erőt...pl vén banya...de az is inkább egy BS temető mint hasznos jó dolog...

    Szóval kurvára nem érzem a fenemód kurvajó dolgom...mert csak a futi futi van a többiek után...és ahogy tellik az idő, csak a szakadék nő...

    Gorneck#1239

  • mikromanus

    veterán

    válasz granini #59677 üzenetére

    Korábban azért volt olyan, hogy a rare versenyképes volt a legendaryval. Most olyan van csak, hogy a rare elméletileg se lehet jobb mint a legendary. Emellé jön az is, hogy semmi "speckó" effect se jöhet rá.
    Csak hogy értsd:
    - legendary és set itemen magasabb értékkel rollolhat egy-egy affix (Pl: statpont, cdr, rcr, +x% elemi ég damage, talán a damage is, mert rareban nem nagyon láttam 2200-2400-as egykezest ami nme kézi nyílpuska)
    - azonos maximum értéknél "szűkebb" az intervallum legendaryn, így jobb az esély a jó rollra (pl skill damage affixek)

    Ez mind-mind a változatosság ellen szól. Persze az extrém OP itemek és buildek még inkább szűkítik a lehetőségeket. VAn egy rakat csilivili maszk, elég erősek is, de max 1, vagy 2 van használatban, mert a Jeram olyan kicseszettül OP. Ugyanez van a taskerra és a magefistre, armorban meg a cindercoatra. Valamilyen szinten szánalmas. Tudom nem pélya az elődökkel hasonlítgatni, de ott legalább volt valamit-valamiért elv. használhatóbb de ritkán jó rare, kevesebb affix, de magasabb érték magic itemen, rúnaszó a fehér itemekbe. Most meg van a legendary és a craftolt legendary és ennyi. Ami rare az "kezdő" szint.

    (#59682) Gorneck23
    Van fizikálos monk build jelenleg, Van olyan skill ami nem holy-lightning-cold-fire-hajduböszörmény tipusú? :R

    (#59684) Thrawn
    Elektromodulator Dva. :DD Azért monknak van pár jó lightning rúnája. Kár hogy az öv erősen opcionális a harrington OPsága miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák