Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz F-ECT$ #3715 üzenetére

    Nekem egy bajom van a barbárral. Az hogy nem kell hiányolnod semmit...

    DH magas dps/dodge - kevés armor/res
    Barb Még magasabb dps - sok armor - res

    userxy-nál is látszik, hogy eladta a DH cuccait és egy 10szer hatékonyabb karakter rakott össze abból az összegből.

    Nekem ne mondja senki, hogy dh-nak olcsók a cuccok, mert falnak megyek. kb 5-10szer annyi goldot kell egy dh-ra rákölteni, hogy olyan hatékony legyen mint egy barbár.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #3715 üzenetére

    Le kell szarni..
    Mindig azok nyavajognak akiknek nerfelik a kariját..
    Nekem sem tetszik hogy a WC resi boostját 60%al nerfelik de evan...kibasznak velem irgum burgum..jobb lesz ettől? Dehogy..
    Monkok sírnak hogy nehogy lenerfeljék a passzivjukat mert akkor abbahagyják..
    Pörgős barbik sírnak hogy nehogy már lenerfeljék őket mert abbahagyják..
    Persze azt mindenki leszarja hogy a másik karijával mit csinálnak..
    Mindig lesz egy OP kaszt/build a játékban..jelenleg a pörgős barbi az...gondolom a pörgős barbiknak nincs is ezzel semmi bajuk..
    Ahogy gondolom neked sem lenne azzal bajod ha a te karid lenne a legnagyobb császár..
    Ez sajnos ilyen..le kell nyelni....persze lehet napról napra mérgelődni de őszintén, van értelme? Nincs..

    Kapod ami kapsz, tetszik nem tetszik..

    A Blizzard mondjuk érdekesen fogja fel a dolgokat, és most nem konkrétan ezekre a nerfekre vagy boostokra gondolok...nem tudom mi lett velük, de az ő termékük..biztosan "tudják" mit csinálnak...vagy nem ;]

    Agro Ajjajajajajajaaaajjjj...nanananaaaaa ejnye...azért ne túlozzunk..
    Ha eltekintünk a DT barbiktől akkor egy DH kb 40K DPS-el tud olyan hatékony lenni mint egy Barbi 70-80K-val..
    Ellő egy ball lightongot és kioszt 1M DMG-t...míg a barbi egyesével csápol mindent..
    Ne a kiírt DPS-t nézd mert az ilyenkor sz*rt se ér hanem a kiosztott DMG-t..

    Mellesleg pont van egy ismerősöm aki 2-3M-et költött a DH-jára és 80K+ DPS-e van..emellett 3-4 alkalommal hal egy full ACT3 alatt..

    Mondjuk most már drágább a gearje és kevesebbet is hal de a lényegen nem változtat..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák