Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    Szerinted az a rengeteg site, ahol ezer mrd goldokat adnak el dollárért, az honnan van? És mi ha nem jól jövedelmező üzlet?
    D3 botok nem publikusak, vagy ha megakarod venni nagyon komoly összegeket kéne leperkálnod az asztalra. Valakik összerakták sok keserves munkával, de az olyan, hogy client-less-ben fut egy gépen több ezer, és valamiért bannolni sem tudják.

    free your mind

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    Ladderről volt szó. A mostani helyzetben elég melós a pénzszerzés bottal és anélkül is. Mondjuk szerintem akik golddal kereskednek azok lopják az áramot, vagy alapból ingyen kapják, mert ennyinek a kifarmolása szerintem már a villanyszámlából se jönne ki.

    Új laddernél viszont mindennek lehet piaca. A hamar kijövő jobb itemeknek, a hamar kijövő szar, de elején még kevéssé fekllelhető itemeknek. Az infláció drasztikus, de könnyen lehet tartalékot felhalmozni. A D2-ben olyan bugok/kezeletlen hibák voltak, amikkel nagyon hamar tönkre lehetett vágni a gazdaságot és botot indítani. Volt ott dupe, rollback meg minden aljasság. Itt nincs komoly külső értéktárolója a piacnak. A fg nem igazán jellemzőa kereskedésre, Az elején gold nem lesz. Euroért lehet vásárolgatni, de nincs olyan eleme a játéknak, ami érdemben visszaélésre ad lehetrőséget. D2-ben mi volt? Megmásolt eg yrúnát párszor, craftolt egy magasabb értékűt és már nem is törlődött az új rúna. Belagoltatták a szervert (?), összedobtak egy rúnaszavat, aztán ha szar, akkro kihasználva a bugot visszaálltak a craft előtti állapotra. Alapanyag megmaradt, craftolhatta újra. Azonosításnál ugyanez. Azonosítja az itemet, ha jó eladja, ha nem jó rollback és eladja unidként. Veszettül nem nehezítették meg a csalók dolgát. Persze lehet másként működött, de a sok kezdeti lag nem a felhasználók normál játéka miatt jött össze. Meg a Soj eladás. Ha veszett drága a soj, akkor ki az a hülye aki eladja? Ott is volt valami turpisság. Persze ha az adott Ip-jű szerverre rengetegen fel tudnak jelentkezni (több account) és kevés SoJ eladás kell, akkor talán megérte, de ez mindenképp gyanus.
    D3-ban ilyen szintű aktív csalás azért már nincs. remélem... :D

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • quex

    tag

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    "Szorozd be a napi dropodat úgy mintha 24 órát mennél és vedd ennek az értékét. Mennyi is az? nulla? Ennyit keres egy bot..."

    Egy AH bot sokkal egyszerűbb és hasznosabb dolognak is tűnik, mint egy "biorobot-szimulátor" a pályára. Még csak a népszerű buildeket semi szükséges ismerni hozzá, a program a bid-ekből megtanulhatja, hogy mely item-ek kellnek el.

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

  • oxox

    addikt

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    en sem trollkodni akarok...

    "Szóval most, D3-ban nem nagyon félek attól, hogy elárasztanák a botok a reset után a laddert, hiszen még a játék jelen állapotában is egyre és egyre kevesebben farmolnak bottal. Gondolj bele, van két féle ember:
    - vérpistike, Te, meg mindenki aki karaktert épít: kockáztatnád bottal az egész accodat? Na ugye..."

    pont Te voltal aki 2misi per napos atlagot csinaltal a jatek megjelenesekor...mikor irtam, hogy azta beszarast, akkor azt irtad valasznak, hogy ez csak a farmolos acc-od amit haverokkal napi 24oraban farmoltok (csalados emberkent, marhogy az vagy... ezt mar akkor is furcsan hangzott a szadbol)...foleg, hogy nekem valami nevetseges osszegem volt, pedig nalam is ment napi 5-6-7 orat....es akkor meg nem voltak hasonlo gearek sem mint manapsag....majd azon nyomban toroltel a friends listarol (amin ugye meg a stracraft miatt voltam, es lathattam a karakterlapod)...gondolom a tovabbi kerdeseket megelozoen, mondvan az csak a farmos karaktered, de hogy miert kellett ez miatt torolni a listarol, az nem lett megindokolva.....aztan sc2-ben egyszer mikor szekivel kozosen jatszottunk, feldobtad a temat, hogy mennyire minosul szerintunk csalasnak a botozas dio3-ban ?!(Te hoztad fel a temat, szo nem volt megcsak diorol sem), monduk, hogy csalas, mert masokat hatranyosan erint..."nahh jo de csak arany farmolas..." ekkor mar csak mosolyogtam...te meg lovagoltal a teman tovabb)

    most oszinten ezekbol, meg abbol, hogy tudom, hogy programozo vagy, sc2 acc-odat is bannoltak egyszer Te mire gondolnal?

    kicsit demagog felteni a farm karaktert, ha mindent atjatszasz egy masiknak....ezt, ha meg meg valami csoda folytan nem is botoztal akkor is furan hangzik a szadbol...Te feltened/feltetted?

    [link] diablo archivum...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    Az hagyján, de azt hogy csinálják, hogy kiteszek egy fegyót és 3 hasonló jön le utána 10 percen belül miközben előtte egy se volt, persze irreális összegekért és mind természetesen ktaftolt!?

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés