Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Grafirka #91505 üzenetére

    nezd, segiteni akarunk. adatlapodat nem neztem, en legalabbis.

    amit elmondtal az alapjan fire wizardnak tunt, az pedig jellemzoen firebird. tal minden elementet hasznal, DMO arcane, vyr meg a firevyrd kivetelevel jellemzoen arcane ahogy neztem.

    ez a "nem sebzek semmit olyan buildel ami GR90+ot tud", ez viszont nagyon tipikusan firebird.

    ahogy nezem chanto + firebirded van.

    ezzel az F+R nem jo otlet, a coldos gyuru es a stundamred% bracer az, ami miatt egyaltalan GR60 fole tud menni, egyebkent osszecsukjak, viszont a Obsidian ring megint muszaj mert anelkul nem megy az archon es nincs dam. plusz nincs CDR a geareden, namost amig nincs CDR addig nincs archon es nem sebzel semmit.

    ezzel soloban GR73nal, csoportban 2-3 fovel GR75nel vagyok osszehasonlitaskepp. Edge egyebkent a forum wiz szakija, az o karijat neznem meg (ertsd, nekem a fo karim a DH es nem wizardoztam 2.1 ota, elotte meg foleg 1.00-1.01 es 1.10 alatt toltam vele).

    egyebkent meg kell tanulni vele jatszani, par tekintetben elegge fura a logikaja (DH utan, aminel a jatek legeleje ota az a legalapabb, hogy nem allunk tomegbe).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák