Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    [link]Átraktam a barbárom a tankos cuccaiba, de még rengeteg upgrade lehetőség van. Sajnos nincs leoric crown, így kénytelen vagyok cooldownt használni a kesztyűben vitality helyett, a rorg is elég fos, gyakorlatilag még legalább 20M toughness benne van, de egyelőre megteszi: [link] a koncepcióm alapötlete az volt, hogy kell egy immun nyaki, minél több all res, minél több life regen és minél több health globe plussz hp. Threatening shout-ot majd health globe dobásra rakom át, csak teszteltem a taunt-ot. Gyakorlatilag ami upgrade lehet:
    - leoric crown
    - alapból socket és vit-es kard, amin a dmg-t átpörgetem valami hasznosra
    - pajzs str. vit, allres, hp%-al
    - rorg vitality-vel és arra pörgetni all rest, str, loh, vit, allres felállással
    - olyan lightning immun nyaki, ami jobb statokkal jön, bár kérdéses az immun nyaki létjogosultsága, ezt még ki kell tesztelni, lehet a blackthorne nyaki jobb lenne

    Ezek az elérhető tervek, ha ez megvan, akkor szerintem 40-ig lazán megy a support. Igazából ha leoric crown-t sikerül szerezni, akkor a war cryos öv helyett felmehetne az ignore pain-es és 11 másodpercig mindenki fele dmg-t kap a partyból, ami igencsak jól jön.

Új hozzászólás Aktív témák