Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Sirandrish #14733 üzenetére

    Szted :) Viszont az a tényállás, hogy aki ilyen diabloprogress oldalakat nézeget összehasonlítja a monkot a DH-val vagy akár bármelyik másik kaszttal és akkor a passzivok nélküli DPS-t szabad csak mutatnia az oldalnak, ha nem akar sportszerűtlen lenni. Most ennek ne keressük értelmét hogy szted meg ki szerint hülyeség, ezek így működnek és mivel akár pont ezért összehasonlítási alapnak vehetők így érdemesebb arra hivatkozni egy összehasonlításnál mint arra hogy ki szerint mi az unbuffed meg mi nem.
    Akárhogyis a Diablo 3 játékos közösség világszerte unbuffed DPS alatt minden nemű passzív skill nélküli DPS-t ért. Itt is ehhez kéne ragaszkodni, nem? :)

    BTW no offense egyáltalán nem kötekedésnek szánom a dolgot csak pl engem zavar ha leírom az unbuffedem vhova és az összehasonlítódik egy a nem elfogadott normák szerinti "unbuffed" DPS-el.

    persil: sry félreérthető volt amit írtál akkor amit pl ProEvoFan is beidézett én abból indultam ki ezért példálóztam veled. sry mégegyszer :)

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák