Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taltos

    senior tag

    válasz premete #14701 üzenetére

    Na jó, de ezért kérdeztem, hogy mi van helyette? Ahogy utána olvasgattam a ThinkPadem vásárlása kapcsán, nagyjából csak a Lenovo, a Dell és a HP, akik komolyabb múlttal rendelkeznek üzleti notebookok forgalmazásában. HPékat nem ismerem, az IBM -> Lenovo váltás szerintem kicsit érezhető, de azért tény, hogy még így is nagyon jók (szerencsére a szervízük azért még mindig 5 csillagos - tapasztaltam pár napja). Ha nem ezek (márpedig emlékeim szerint Te már próbáltad Őket, így jutottál a Dell-hez), akkor mi marad?

  • Chaser

    titán

    válasz premete #14701 üzenetére

    Nekem csak 1 van:) Ugyan semmit nem rendeltem pluszba, igaz nem is el mert szinte minden van rajta, de bagatel dolgot is kicserélt az itteni egyik szerviz -humansoft-, pedig papírok sincsenek a géphez. Lehet nem tökéletesek, de Dell-en kívül marad a HP, Toshiba, Lenovo, talán még Fujitsu. HP-nál elég drága a garbővítés és extrém esetektől eltekintve 1 v 2 év gar van alapból, Toshibáról rosszat nem hallottam, sőt, de ott 1 hónap van vásárlástól garbővítésre, Lenovoval sincs baj, de sok modelljük 2 év garis és tovább nem bővíthető, Fujitsu ebből a szempontból jó, olcsó a +gar, ugyanakkor olcsóbb gépeik nem feltétlen minőségiek...szóval nem 1xű :N
    Már írtam nemrég, az én gépemben semmilyen szerelési problémát nem láttam, amiket említettél, előttem szedték szét a gépet, direkt néztem, nem néztem még hol rakták össze.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák