Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz bundaska #11250 üzenetére

    A garit nem bukod a memóriafejlesztés miatt.
    A márkának szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz. Az, hogy az egyik gyártó a másiknak a termékéhez ajánlja a sajátját, csak annyit jelent, hogy a Kingston lepaktált a Dellel a nagyobb haszon érdekében, és nem azt, hogy műszakilag bármi is jobb lesz attól, hogy Kingston ketyeg a Dellben. Egyébként a Kingston nem rossz márka és ha ennyire padlón vannak az árak akkor tényleg kár spórolni és még olcsóbbat venni, vedd meg nyugodtan 4300-ért a Kingstont. Viszont szerintem egy is elég lesz bele. Ha 2 gigát akarsz akkor még 1-et vegyél, ha 3-at akkor meg még 1*2-t. Csak 2 slot van a gépben.
    Hogy 2 vagy 3 lesz-e neked elég, ez attól is függ, miket futtatsz a gépen.

    Bazsesz: ha memóriahibát ír ki minden teszt, akkor azt gyanítom, memóriahibás a gép :U . Ezt megerősíti az is, hogy hibásan működik. Alighanem memória csere fogja megoldani a problémát. Van egy minimális esély rá, hogy nem a modul a hibás, hanem a slot, de gondolom garis még a gép hacsak nem lopott. A világgaranciával bármelyik Dell szerviz ingyen javítja a hardver hibát.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Hydra SR

    addikt

    válasz bundaska #11250 üzenetére

    Ja, ha mégis amellett döntesz, hogy a most a gépben levő modult is kicseréled Kingstonra, engem lehet, hogy érdekelne a régi :)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák