Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    nagyon közeleg a tali napja...

    emlékeztetőül:
    sör, rövid, egri borok, "szokásos" üdítők, meg igény esetén egyéb is (jäger? búzasörök? egyéb sörök? egyéb üdítők?)
    mivel néma gyereknek híg a leve, ezért aki ott kezd el morcoskodni, hogy valami nincs... az így járt. én biztos, hogy rendelek 3 edelweiss dunkelt, és ha még legalább 2, vagy 3 ember benne van, akkor egy fél literes, ha még többen, egy 0.7-es, ha sokan, akkor egy literes jägert. kintről piát bevinni nem szabad, ezt kérném én is, hogy tartsuk be!

    kaja: egyénileg megoldott, kinn lesz az étlap. lehetőleg tömbösítve kellene megoldani, de 20-percenként rángassuk őket, meg lehetőleg ne 6 ember 8-félét rendeljen. nem kóstoltam a kajájukat, de akivel beszéltem, azok szerint jóízű, és normális adagok. lehet desszertet, édességeket, sőt, akár palacsintát is rendelni. vékony palacsintát tudnak sütni, nem olyat, mint én. sörkorcsolyaként lehet pogácsát kérni, de ezt előre kellene tudni, hogy mennyi kell... mondjuk árat nem tudok mondani hirtelen. mogyoróra, ropira rákérdezek. kintről semmilyen kaját nem szabad bevinni, ezt is tartsuk be.

    egyelőre ennyi, kérdések jöhetnek, ha őket érinti, akkor megkérdezem, és beírom a választ.

Új hozzászólás Aktív témák