Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Na, itt a karácsony előtti mindenki megőrül hangulat, a piac utca tele van kajásokkal...
    Ki-mit-hol evett? Milyen volt?

    Indítónak:
    Ahogy a Tourinformos villamosmegállónál van a zebra, ott van egy grilles... Grillkiraly.hu, vagy valami ilyesmit láttam az egyik pólón...
    Retroburger 700
    Sajtos Retroburger 800
    Vettem egy sajtost...
    Mindenkin gumikesztyű, de nem az én kedvemért, hanem mert divat.
    És ha jól láttam, az egyik srác ugyanazzal a kesztyűvel fogdosta a nyers cuccot, mint a kész terméket.

    Jó a hangulat a pultban, kedved van ott enni, de bakker. Amikor ilyen hideg van, akkor a retroburgerbe rakott hideg csalamádé annyira elhűti az egészet, hogy nem szivesen eszem meg. Ennyi ízélményt egy parizereles zsemle is tud ennyi csalamádéval... Pozitívum azért van, amíg a hús nem hűlt el, addig nem volt rossz, nem tűnt mirelitnek...

    A hiba az általuk álmodott képletben amibe belefutottak, hogy sokan a streetfoodot asztal mellé álmodják. Az igazi streetfood menet közben fogyasztható. Amikor kérdezték, hogy elviszem, vagy ott fogyasztom, kijelentettem, hogy sétálós lesz. Ezzel nem tudtak mit kezdeni. Hárman kérdezték meg, hogy akkor alufólia, vagy papírtasak. De utcán árulnak... Én adjak ötletet?

    Mindegy. Tetszett pár dolog a burgerben, pár meg nem.

    Helyben fogyasztás esetén kóstolásra ajánlott... :)

Új hozzászólás Aktív témák