Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Menyasszonyom kérésére megírom a véleményem a debreceni kínai étkezdékről.
    1, Arany János utcai: azt hiszem, még mindig megvan, de nekem a "hagyjuk kategória", nem akarok ott enni. Nekem a junk food arról szól, h hibátlan, és teli szájjal élvezem. Amikor a szezámmagos csirkében csont van, az valami más. :F
    2, Zsibis: talán egyszer ettem innen, semmi maradandó, sokan esküsznek rá, nekünk kiesik, és a nagypiacos kifőzdés (1990-es évek!) emlékek ellenére is nem bizakodok.
    3, Fórum: párom hozott nekem néhányszor innen. Első osztályú. Hatalmas szezámmagos csirke gombócok, határozott íz, illetve szósz a feltéteken. Csípős savanyúság (vagy mi) rendben van. Elég az adag is.
    4, Tesco: innen többször is ettem mostanában. A nagy adagtól bőségesen jóllakok, pedig nem vagyok kicsi!!! Sajnálom, hogy még tojásos rizzsel nem találkoztam, csak sima van (mármint épp tojás nincs benne). Ami van, az szerintem teljesen finom, aki kínaizni akar, nyugodtan tegye. Tegnap (pénteken 4 körül) nem volt marha, és a kacsából is csak kevés, tehát csirkéből lehetett válogatni. Ami csípős, az nem égeti le a hajad, én nem bánnám amúgy. Az édes se az a ragadósan édes, mindenki döntse el, neki mi a jó egy kínai ízvilágban.
    5, Csapó utcai (Meteortól visszább): egyszer ettünk ott, nem hagyott nyomot bennem.
    6, Kossuth utca: azt hiszem bezárt, nem volt rossz, de ott se sokszor kajáltunk. Adagok jók voltak.
    7, Dósa Nádor téri: ha újra kinyitna, azzal a csapattal, akik voltak, tuti nem mennék máshova (na jó, Mikepércsi döneres szóba jöhet!). Árban nagyon jó volt, adagok szintén, a felhozatal is teljesen rendben volt, guszta volt a sült zöldség mindig, és a csípős saláta is csípett, ahogy kell. Nálunk ez az abszolút favorit, 5 csillag.

Új hozzászólás Aktív témák