Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz arpeen2 #57812 üzenetére

    Nem tudom hogy nézi el még mindig a NAV ezt a különbözeti adózást, nyilvánvalóan tömegesen "használtként" eladott vadi új telók

    #57811) T_chris: én éppen nem a pici X5-re gondoltam, hanem nagyapám békebeli fejszéjére :D
    A gumiszabály meg ez ellen nem véd, azt be lehet csomagolni 3x, úgy is akkorát lehet vele ütni, hogy édes egy mindegy.
    Ez pont olyan mint mikor mentünk 2001-ben Hegyalja fesztiválra és egyik barátomnak kiszedették a beléptetésnél a hátizsákból a merevítősíneket, mert szerintük veszélyes. Tőlem meg a konyhai kiskést (kemény 4 centis pengével) kobozták el. Bezzeg az előző nap tűélesre köszörült 30 centis sátorvasakat bevihettem szó nélkül, mert az meg sátortartozék. :W
    Nem attól lesz valamiből fegyver, hogy éle van. Aki fegyvert akar csinálni rossz szándékkal, az feltalálja magát. Sajnos

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák