Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz Zola007 #106002 üzenetére

    Te lehet, hogy mindent elhiszel, én nem. Semmi értelme egy ilyen adatbázisnak.
    Szerinted mennyiből áll visszaalakítani egy autót vizsgára?
    Eddig is átmentek az ilyen autók, ezután is át fognak menni.
    Májusban vizsgáztattam, még a lámpákat se kellett felkapcsolni, a motorszámot nem találták, de letudták azzal, hogy nemrég vettem, és biztos rendben, ha megvolt az eredetiségvizsgálat :D
    Amíg szubjektív alapon dönti el a vizsgabiztos, hogy mi a szabályos, addig nincs miről beszélni.
    A rendőrnek azonnal be kéne vonni a forgalmiját a szabálytalan autónak és vizsgára kötelezni, nem adatbázisokba beírkálni.
    Látott valaki út olyat nálunk, hogy út mellett a rendőrség, kipufogót, zajszintet vagy bármit mérne?
    A német rendőrök azonnal beviszik műszaki vizsgára ha valami nem stimmel, ha jól tudom náluk van a robogókra is mobil ellenőrzés. Kiteszik a kis kütyüjüket, rá a robogót, ráhúzzák a gázt, ha 40-nél többet megy már megy is fel a teherautóra, a helyszínen elkobozzák. Nálunk a kamionokat ellenőrzik a kpmesek (állítólag), mert naponta látok versenygumis (tükör) kamionokat, ráadásul kormányzott keréken.
    Soroljam még?

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Új hozzászólás Aktív témák