Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Ezek a mai webshopok :DDD

    Délután egy munkatársnak rendeltem egy szerszámgépet, jött is az üzenet e-mailbe hogy feladták
    Emailbe van hogy emlékeztettőül ezt rendelte, majd doboz Tovább a termékre
    Na én erre rákattintottam és megdöbbenve tapasztaltam hogy admin hozzáférést adott az oldalukhoz, nem teljeset de egy két dologhoz igen
    -bejövő leveleket tudom olvasni
    -tudnék létrehozni menüpontokat a honlapon
    -termékeket tudnék törölni vagy felvinni
    - meg még egy két dolog
    De a pénzügyekbe már nem látok bele mert nincs jogosultságom oldalt dob

    Sőt olvastam egy üzenetet ami arról szolt hogy keresővel lehet látni a rendeléseket
    És tényleg rákerestem annak a nevére aki írta és látom hogy mit rendelt milyen címre, minden személyes adatával, webcache-ből
    A keresőbe beírom a linket /?id=222, és látom a 222számú rendelést, és így tovább még pár számmal
    Bár ez javíthatták, olyan május elejei rendelésekig megy

    Hívtam őket telefonon de nem értem el őket, így nem tudtam feléjük még jelezni, a belső levelezést szerintem nem is olvassák
    Bár van egy két olyan üzenet is hogy telefonba elég modortalanok voltak és hogy többet nem vásárolnak tőlük :D

    [ Módosította: radi8tor ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák