Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.15.

    Reggel 3/4 7kor keltett apu, mivel anyu ma is hamar ment. Belőttem a gépet majd negyed8ig böngésztem. Utána gyors borotválkozás, össze készülés. Mamámhoz gyorsan átvittem egy fagyasztott csirkét majd go suliba. Első és egyetlen órám 8:50-12:00ig anyagtudomány és technológia volt. Szimpatikus a tanár, jól magyaráz, mellesleg 2000ben fizikai Nobel díjra jelölték. Barátnőm 9:40 fele bejött az órámra és ott is maradt végig. Kaptam valentin napra egy kókuszos füstölőt (legjobb) egy hűtőmágnest, képeslapot, 2 red bull, egyikre írt kedves szavakat, jólesett nagyon. Aztán kicsit összevesztünk mert mondta hogy olyan cipőt akar vetetni mint az enyém, adidas superstar. De fullra nem illik hozzá, inkább nőies cuccokat hord és nem bírja fel fogni hogy nem áll jól neki. Azzal jön hogy neki az kényelmes. Mondom 20-22 ezerből egy normális bőr cipő is kijön vagy vmi, de úgy tűnik hajthatatlan. Azért majd még próbálkozok lebeszélni róla. 12kor szabadulás go városba majd haza, barátnő is jött, kaját 5perc alatt lezavartam majd bedobtam a táskába az angol füzetet és irány külön angolra, buszmegálló fele mentünk gyorsan elbúcsúztunk aztán siettem nagyon, de időre odaértem. Viszonylag jól ment az angol, a nyelvtanon van mit finomítani, közbe esett egykis hó de szinte semmi. Még délelött küldött smst bátyám hogy ebayen megnyertük a licitet egy kínai red bullos dobozra, szállítással 26euró, nagyon örültem neki! Angol után haza, mosogatás + füstölő, msn. 5re mentem matekra, jó hideg volt útközbe. Utána haza, apuval vacsorára disznó torost ettünk, anyu 8 fele jött, csernusnak vmi estjén volt. Este kis msn majd 1/4 9től pokert néztem. első versenybe a játékosok: Clonie Gowan, Jennifer Tilly, David Williams, Allen Cunningham. Volt a végén egy straight flush is, jumiig! Második versenybe a résztvevők: Howard "Professor" Lederer, Jennifer Harmann, Chris "Jesus" Ferguson, Phil Laake, Jeremy Sisto valamint Cindy Margolis. Egész jó partik voltak... és holnap aludhatok relatíve sokáig, yess...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák