Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.20. Vasárnap

    Éledezés 9 fele, majd közösen 4en reggeli, elég ritka dolog az ilyen, hogy mindenki itthon van. Reggeli után xbox, nagyjából egész délelött plusz egy kis heads up poker. Ebédre hús leves volt, brassói és ült krumpli, finom volt nagyon. Délután a változatosság kedvéért egykis x360an, megunhatatlan ez a virtual tenis 3, főleg így ketten, kegyetlen :C Kocsiba kiégett az egyik lámpa azzal küzdöttünk egy kicsit, majd a szomszéd segített berakni, nem volt egyszerű, mert alig lehet jozzáférni. Utána boltba leugrottam ásványvízért. Kicsit pakolásztam a szobámba majd még egy tantárgyra sikerült bejelentkeznem neptunon, lol :C most már kb 30-32 kredit lesz a megszerezhető, remélem menni fognak a dolgok. Barátnőmmel beszéltem msnen, eléggé kivolt akadva hogy nem lett meg a fizika vizsgája, pedig azt mondta hogy tuti meg 100% hogy meg lesz... Majd holnapelvileg bemegy a suliba aztán rákérdez. Este híradó, napló, majd ph! film barkochba topik, komoly volt megint, bár tegnap jobban ment :U Elég álmos vagyok úgyhogy szerintem lassan go aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák