Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gomby94

    friss újonc

    Sziasztok!
    Én is június 7-én rendeltem tőle 2060-as Legion-t 100000 Ft előleggel, amit személyesen adtam oda az üzletben. 06.11-re volt ígérve az érkezése és utána nekem is csak az ügy tologatása volt. Eleinte az volt a mondás, hogy Győrben van már, de aztán nem ért ide, majd hogy sokan rendeltek és nem tud a "nagyker" eleget küldeni, de szinte mindig másnapra ígért. Majd a múlt héten már a magyar nagykeres történet volt ígérve péntekre, aztán ehét hétfőre, de ugye nem lett belőle semmi. Sajnos kedden nem tudtam foglalkozni vele, pedig akkor még elérhető volt és a boltba is bement még. És ugyebár tegnaptól nem elérhető semmi irányból, amit a tegnap délutáni bolt előtti ügyfél gyülekezővel is megerősített.

    Ami a fenti hozzászólásokból nekem érdekes, hogy a közösségi oldalakon talált Medgyesi Patrik akikkel többen beszéltetek biztosan nem az a Patrik, aki a boltban szokott lenni és aki kivétel nélkül mindig kezelte a hardveraprós telefonszámot. Sajnos nem emlékszem hogy vele egyeztettem volna hogy ő Medgyesi Patrik, mert keresztnéven szólítottuk egymást. De ha ő is Medgyesi Patrik, aki kopasz, szoláriumos barna, kigyúrt, talán valami tetoválással a karján, kommunikatív, aki a sportos bmw-vel jár és akivel mindenki egyeztetett személyesen vagy telefonon, de nem az a Patrik akié a cég, akkor nehezen tudok hinni a kórházas történetnek. Legalábbis nekem itt sántít a történet az eddigiek tudtában.
    Úgyhogy egyenlőre nekem is tartozik, vagy tartoznak. Ha jóhíszemű akarok lenni akkor se lehet így kezelni a történetet.

Új hozzászólás Aktív témák