Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Cifu #10745 üzenetére

    Optimalizáció nem feltétlenül butítás.

    Again, nem vagyok hozzáértő, de biztosan meg lehet úgy oldalni dolgokat ha jól kódolnak, hogy ugyanaz a látványvilág kevesebb erőforrásba kerül, mert nem pazarolnak. Nyilván, minden esetben lesz egy nem élesen definiált határvonal amin túl már nem lehet sokkal többet kihozni adott erőforrásból, vagy aránytalanul sok munkaórába tellne, de ez már egy másik lapra tartozik.

    Egyébként alapvetően egyetértek azzal amit írsz, az hogy mai hardver nincs felkészülve valamire nem ok arra hogy azt a valamit ki is vegyük a játékból, csak hogy ne legyen belőle balhé.

    Maradjon szépen benne, de legyen megfelelően kommunikálva, és joggal gondoljuk azt, hogy próbálták élhetővé tenni mai legjobb hardveren, de már az említett irreálisan sok erőforrásba kerülne tovább reszelni a dolgon.

    Na ez az ami itt hiányzik. Én nem olvastam olyan kommunikációt amiben erre akár utalgatnának, hogy olyan lesz a látvány amit jelenlegi gépek nem fognak bírni ha mindent maxra húzol. De ha volt is ilyen, biztos nem volt nagyon hangoztatva mert akkor nagy valséggel olvastam volna. Sőt, a nonszensz hivatalos gépigény ennke pont ellenkezőjére utal, még akkor is, ha tudod hogy a megadott specifikáció nem max beállításokra vonatkozik, és nem tudjuk mennyire nő az erőforrásigény egy medium vs ultra között (lineáris? ha nem milyen hatványfüggvény?)

    A másik meg hogy elég nehéz elhinni hogy jelenlegi hardverekre jól van optimalizálva a játék (úgy értem max beállítások csúcs hardverre fazonírozva jól vannka optimalizálva), miközben a tesztek alapján egy nagy bughalmaz az egész.

    Szóval én nem is a játék állapotát kifogásolom, hanem amire a marketinges arc hivatkozik, mint valami béna, nonszensz kifogás. Erre mondják hogy van bőr a képén...

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák