Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz [Prolixus] #10737 üzenetére

    Látatlanban nem tudok erről érdemben többet mondani, ezt írta egy CDPR-es marketinges (tehát nem tech oldali) alkalmazott.

    A személyes véleményem az, hogy egy sima Sata SSD is elég lehet (nekem csak az van, igaz 32GB RAM mellett).

    A másik oldalról pedig az, hogy Box S és csúcs PC is van, ejnye, nos...
    A probléma az, hogy feszegetik a határokat. Látatlanban vagyunk megint, de @cyberkind pont a másik oldalról közelíti a problémát: igen, lehet optimalizálni, ha butítják a játékot. Ami megint nem jó.
    Én is azt szoktam mondogatni a Crysis-effektre hivatkozó sirámokra, hogy szép és jó, de ha mondjuk kihagyják az Ultra lehetőséget, és mondjuk a High lesz az új csúcs, akkor mi lesz? Boldog egy csapat ember, mert mindent max.-ra húzva meglesz az elvárt FPS a csúcs VGA kártyáján, a másik oldalról szomorú lesz egy csapat ember, mert elvették tőle a lehetőséget, hogy sokkal szebb legyen a játék.
    Én a második oldalhoz tartozom.

    Amikor pedig az olyanokkal jönnek, hogy dehát Detroit Become: Human meg The Last of Us 2... Akkor azok teljesen más kaliberű játékok. A Red Dead Redemption 2 lehetne példa - de az is milyen lett ugye...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák