Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Engem immerzió kapcsán jelenleg az zavar leginkább, hogy az AI 10-ből 9x olyan, a kontextusba nem illeszkedő baromságokat mond - és ezeket akár többször is egymás után - hogy azonnal ki akarok utána lépni a játékból.
    Erre igazán odafigyelhettek volna.
    Sajnos nem lehet minden hiányosságot a szőnyeg alá söpörni egy "ez egy erpégé" kiáltás közepette...

    Amúgy meg nálam továbbra sem stabil a játék, bár ennek lehet köze az új AMD driverhez is, mert más játék is összeszarta magát párszor a napokban.
    Úgy tűnik visszatért az átkozott black screen crash (5700 XT).
    Remélem idén lemegy még ez az egész kriptohoki, és lesz normális áron 6800 XT.

    Most már csak azért játszom (elfogyott a tartalom), mert kíváncsi voltam, hogy el tudom-e viselni a 35 fps-re lockolt framerate-et, ha 1440p ultrán futtatom a játékot, és kontrollerrel játszom. Meglepő módon igen, sokkal élvezhetőbb így kontrollerrel a dolog, mint egérrel-billenytűzettel.
    És hát ki-bebaszott jól néz ki természetesen...
    A 35-öt általában tartja is, akkor esik le néha 31-32-re, ha egyszerre 2-3 jármű robban fel (ami ritka), vagy 4-5 AI-val harcolok éppen (szintén nem túl gyakori).

Új hozzászólás Aktív témák