Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Eljött a vasárnap is :O

    Kb 30perc és indulunk vissza BP-re. Nem vagyok oda a visszaútért. Most meg főleg nem,hogy teleettem magam jó kis csülökpörkölttel,ilyenkor az ember inkább egy jó kis film meg pihi csábítja nem az autózás.

    A hétvége a szokásos ''unalmas'' módon telt gép meg házimunka,jövő hétvégén tuti nem úszom meg a szobafestést,de karácsonyig meg akarom csinálni a dolgot a szekrény és a nemhasznált cuccok betelepítésével 1ütt.

    Remélem összejön a pénz egy 72cm-es TVre akkor a ''mozi'' szoba is kész lenne,aminek örülnék,főleg,hogy szakadásig vásároltam magam DVD filmekkel+vagy 40et kiírtam a gépről(biztonsági másolat :C :D )

    Jövő héten remélem sikerül beszerezni a hugomnak az ''új'' monitort ami igazából használt lesz de 21'' és ''önfeláldozó'' módon szerintem le is fogom nyúlni,mivel a hugom számgép asztala nemhiszem,hogy elbír egy 40kg körüli moncsit. Megkapja az én LG-met én meg a 21''-t. Hú már előre örülök,hogy milyen lesz azon filmet nézni :C :C

    Szombat körül megjön a hugom karácsonyi ajándéka is postán. Hál'' istennek utána elmondhatom,hogy én már túl vagyok a karácsonyi bevásárláson. Ez egy jó dolog, ami rossz benne az az ,hogy most dugdoshatom az ajándékokat szentestéig amit meg utálok,de ahogy szokták volt mondani,minden jóban van valami rossz.

    Mai nap főleg azzal telt,hogy segítettem anyumnak főzni.A reggel 9 órás kelés is kitolódott 11ig :C . Így telt ez a mai nap,már csak fel kell menni BP-re és holnap megint meló :((( . Az egyetlen pozitívum,hogy jövőhét végén fizu :C ,bár 2007 augusztus 31-ig nem akarok költeni,örülök,hogy gyűlik a tandíjam ami meg a gyakornoki idő végén a tandíjon felül marad elköltöm valami luxuscikkre pl egy új gép vagy egy plazma TV :)) Normális ember ezt férre tenné,de ilyen vagyok én.Bezzeg ha nő lennék tuti nem lennének ilyen gondjaim.

    Nah megyek bepakolok az autóba és irány BP.Remélem egy jó hét elé nézek :)

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák