Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz margithid #6400 üzenetére

    Az a baj, hogy a legtöbben technikai-pénzpiaci alapon várják a kriptók feltámadását, amikor szó sincs arról, hogy ez egy stabil pénzpiaci termékkör lenne. Ez egy startup, aminek a fő mozgatórugója a kínai pénzcsempészet volt a "nagy falon" kívülre (nekünk, "szabad világbelieknek" ott a paypal és egyebek, ha hirtelen Új-Zélandra akarnánk utalni egy ház árát). Az érdeklődés alábbhagyott, az árfolyam csak akkor fog elszállni, ha újra felfedezik, újra lesz valami konkrét haszna a dolognak.

    És persze ott lesz már az emberekben a kétség, hogyha 1200$-ról képes volt egy ETH x$ (ma 185, 2év múlva kitudja) alá bebukni, akkor egy feltámadásban folyamatosan ott lesznek az óvatos kiszállók - lenyomva az árat, hiszen oda már a végtelen növekedés nimbusza.

    "A jó hír, hogy lassan eltelik 1 év"

    Az idei évet még bőven a hiszti csúcsához sorolnám, teljes egészében. A "hit" még bőven élt a népekben a nyár folyamán, 4-500as ETH mellett, és csak mostanság kezdik feladni. A morális hanyatlás sztem még csak jövőre kezdődik, úgyhogy ha egyáltalán lesz újabb kitörést, annak a kezdetét én se tenném 2023-nál korábbra. Előtte hosszú apátiára, érdektelenségre számítok - és persze arra, hogy a most ismert kriptók 95%-a teljesen eltűnik.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • AAntii

    őstag

    válasz margithid #6400 üzenetére

    Aki it szakember vagy érdeklődik a téma iránt, netán a blockchain iránt annak nem tavaly volt az első találkozása a bitcoinnal és az altokkal. Akit nem érdekel az csak azt látta benne év végén is, hogy x dollárból 2-5x lett egy-két hónap leforgása alatt, ebben természetesen nagy szerepe volt annak, hogy a különböző portálok tele voltak vele, meg a híradókba is bekerült, még ha általában negatív hangvétel mellett, de az embereknek a szemében csak a dollárjelek pörögtek. Szerintem akkor fog emelkedni az árfolyam, hogyha valaki vagy egy befektetői csoport betol egy komolyabb összeget a buliba és megint napok, hetek leforgása alatt jönnek a duplázások. Az a jó, hogy a 186 dollárt könnyebb duplázni, mint az 1200-at.

    Pontosan a litecoinból vagy épp a dogeból kiindulva, ha jön egy újabb árrobbanás akkor az eth is fog emelkedni előbb-utóbb, hiába lesznek sokkal jobb, modernebb és többet érő megoldások. Ezekkel is így volt. Az persze benne van a pakliban, hogy évekről beszélünk, de ha még 500-as árfolyamon is vette valaki az eth sem hiszem, hogy gyorsan lemondana a pénze 2/3-áról, persze nyilván akadhatnak ilyen helyzetek. Ha valakit megbetegít a mindennapi árfolyamfigyelés és nem tudja kiiktatni az életéből szimplán az akaraterejére támaszkodva az jobban teszi ha kiszáll, bukott amennyit bukott, mert az egészség fontosabb.

    [ Szerkesztve ]

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

  • mepet

    addikt

    válasz margithid #6400 üzenetére

    "Tavaly is igazából mire volt a hype? Felkapta valamiért a média, de olyan nagy hírre én nem emlékszem. Még egy ilyet nehéz lesz összehozni a semmire tulajdonképpen"
    Buy the hype, sell the news. Én meg azt hallom, hogy a bitcoin befektetők többsége idén még tervez beszállni. Akiket megkérdeztem, azoktól is ezt hallom. Olvastam valahol, hogy az amerikaiak 80%-a "figyeli" a btc árának alakulását és Dél-Koreában minden negyedik fiatalnak van crypto befektetése. Elvileg már vannak intézményi befektetők a buliban. Ha ők "csak" megduplázzák a btc befektetésüket, az akár 10-szerezhet is a BTC árán. A bázis szerintem bőven adott már most is a még 1-2 nagyságrendnyi növekedéshez.
    +2 nagyságrend, az egybe vág a legbenfentesebb jóslattal is: https://bircoin.top/

Új hozzászólás Aktív témák