Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Nem kellett volna a napokban OMG-t és QTUM-ot vennem :DDD

    Van néhány nagyon olcsó coin, pl. a reddcoin [RDD], vagy a doge. Ezek ára ~2 tucat satoshi, ami azt jelenti, hogy egy egypines elmozdulás is 4-5%ot jelent. Ha megnézzük a grafikont, akkor látható, hogy nagyon unalmasak, de azért ez a kicsi mozgás még megvan.

    Tfh. az egyik coin ára 25 peták sat. Ez azt jelenti, hogy ennyiért van rá vételi ajánlat. Ha megnézzük az order bookot, akkor látható, hogy 24 és 25 között ugrál. Vagyis jó esély van rá, hogy ha megveszem 24ért, akkor idővel 25ért el tudom adni darabját. [Egyébként megjegyzem, nem olyan stabil coinok ezek sem, de normál esetben nem sokat mozognak egy nap alatt.]

    És ez így 4-5% profit. Egy ilyenből több is van egy napon belül; a grafikon tele van egy satoshi méretű gyertyákkal. És szerencsére a bittrex a 0,25% commissiont a teljes összegből vonja le, nem a darabárból, úh. ezzel sincs baj.

    Még nem próbáltam ki ezt élesben, csak a reddcoinnal volt egy 8%os profitom. Ami részint véletlen, részint meg számítottam rá. Ez kb fedezi az első mondatban taglalt veszteségeimet. (Arányok, mielőtt vki elkezdené az elmúlt napok omg-qtum százalékait felhánytorgatni.)

    Vélemény/tapasztalatok? Ha vkinek szintén hasonló szándékai vannak, az szóljon, mert akkor várok még pár napot, nehogy Murphy miattam felkavarja az állóvizet ;]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák