Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz NagyZ01 #4445 üzenetére

    Én is játszottam alap 1500 forintos Microsoft egérrel 8 évig, CS: Source-oztam vele 3.5 évig, különösebb gond nem volt vele leszámítva azt hogy olcsó (irodába szánt) mivoltából a kezdetleges és gyenge optikája miatt sokszor előfordult hogy fogta magát és random pozícióba ugrott a mutató vagy elkezdett pörögni a karakterem mint mikor nagy sebességgel köröket rajzolok az egérrel, vagy pl. ha valaki oldalba vagy hátba kezdett el lőni nem tudtam hirtelen megfordulni mert az említett gyenge optika miatt a gyors húzásnál ugyanúgy random irányba fordult az egerem, így megbízhatatlan és nem lehet vele értelmesen játszani. Ez régebben nem zavart annyira mert mintha nem is fordult volna elő ennyiszer mint manapság, viszont utóbbi időben sokszor voltam úgy hogy legszívesebben földhöz vágtam és megtapostam volna. Volt hogy az egerem miatt nem tudtam lehozni 1-1 fontos szituációt vagy épp amiatt haltam meg mert pont olyankor jött elő ez a jelenség mikor nem kellett volna neki... Nyár végén vettem egy Logitech G400-ast. Világot nem vált meg, nem csak az egéren múlik az hogy hogy lő az ember ez 100%. Ha nincs tehetsége vagy szimplán béna valaki az játszhat 30.000 forintos csúcsminőségű egérrel is, akkor is szanaszét fogják lőni minden körben. Kell azért reflex is ide. És a jó reflex gyors mozgásokkal jár, ahhoz pedig nem árt egy jobb fajta egér ami bírja ezeket és nem mellesleg precízebb optikája van. Mióta meg van a G400-asom sokkal magabiztosabbnak érzem magam, nem kell folyton attól parázni hogy mikor jön elő az anomália.

    Billentyűzet? Na ez tényleg tök mindegy. Esetleg szempont lehet hogy ne izzadjon rajta annyira az ember ujja, olyan klavit kell választani aminek nem izzasztós az anyaga a hosszú használat alatt. Az enyém sajna pont ilyen, ezért elég sűrűn is kell takarítani :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák