Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz #81999360 #53897 üzenetére

    Én ilyen szépen leírni, illetve szakszavakkal meg konfig parancsokkal nem tudtam volna kifejezni a mondanivalóm, mint Kuli, ámbár tőlem sem áll messze az AWP használata.

    Kis e-péniszes koromban kezdtem CS:S-el persze akkor fogalmam volt róla, hogy mi az a steam, így NonSteam szervereken játszottam folyamatosan, ahol megtetszett az AWP, mert OP volt és tetszett, hogy egy lövéssel öl legtöbb esetben :D

    Pub High voltam, aki soha nem dm-ezett, viszont apránként megtanultam használni a fegyvert, ami kicsit cinkes volt áttérve GO-ra, mert bejött a nerf része, amit nem tudtam egyhamar megszokni, de csak csak sikerült.Mostanság, mivel 5 napokat kihagyom egyetem miatt, általában felmegyek dm szerverre, ahol only awp/scout van, hogy hamarabb visszarázódjak. Ilyen szervereket tudsz keresni a gamtracker oldalon azt hiszem

    Saját tapasztalataim azt mondják, hogy ami a legfontosabb az az, hogy találj egy olyan alap konfigot, amit te jónak érzel. Értem én itt az egérgyorsaságot, a felbontást. Miután ezek megvannak, csak utána menj rá a gyakorlásra és ne állítgasd napi szinten. Én azt vettem észre, hogy minnél kisebb a képernyő felbontás jobban adja, mivel a nagyobbnak érzem az ellenfél modelljét és könnyebben tudom ráhúzni, vagy csak simán ellőni, ha belesétál. Én 800:600as felbontásban játszott, streched-ben , az egérgyorsaságom nem tudom hirtelen mennyi, de közelebb az 1hez, mint a 2höz (in-game)

    Én azt ajánlanám, hogy FFA DM szervekre járj fel rendszeresen, ahol vagy csak only awp van, vagy lehet awp-t választani, mivel itt pörgősebb a játék menet és mivel nekem a botozás olyan monotonnak tűnik, mivel a mozgásuk egyáltalán nem egyezik meg egy rendes játékosával. Persze eleinte lehet nem rossz ötlet kiismerni, hogy a már FIX beállításaid mellett milyen mozgástartományt kell bejárnod, hogy találj, ha az adott célpont nem a célkereszted előtt van, de élesben (ami nem MM! :D) jobban ki lehet tapasztalni. Ha egy idő után ösztönszerű válik az egész, akkor már közel állsz ahhoz, hogy hobbi szinten jó vagy AWP User-nek (Itt gondolok arra, hogy nem ráhúzod és click, hanem scope, érzékeled a minimális mozgást és flick) :)

    Kifejezetten unszimpatikus nekem az LG csapata, de Fallen egy állat, szerintem sokat missel, de ha kell akkor ott vág gerincre, ahol tud és ahol akar Egy ilyen flick shot-om nekem is volt, csak nem volt körértékű :D

    Többiek, akik szerint hülyeséget mondok, vagy pontosítanának, vagy másképp gondolják írják le. Hobbi szinten jó pap is holtáig tanul :D

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák