Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    válasz ReSeTer #43462 üzenetére

    Hogy fordulok meg? Rántok vagy kettőt (felemelem az egeret) és így, viszont ez nagyon ritka, ugyanis szinte nincs az a szituáció amikor hátba váratlanul lőnek. Általában tartom a megfelelő spotokat szóval nem ér ilyen meglepetés, vagy ha jön az infó hogy jöhetnek akkor úgy helyezkedek.
    A célkereszt pedig így sokkal pontosabb , jobban lehet sprayelni mint ha úgy lenne ahogy neked van, bár tudom vannak high sense gamerek. Csak ugye a profik se hiába játszanak alacsony érzékenységen.

    (#43464) Sspot: Csukló/alkarból játszok én is. a karfán van a kezem és így rántom, nem vállból. De sokat számít hogy az egér vezetéke normálisan legyen elvezetve hogy ne húzzon..

    (#43466) 1m1s : Ha kicsi a pad akkor többször emeled fel, de amit beállítottál szerintem nagyon sok. Kezdetben én is magas érzékenységen kezdtem egérpad nélkül. 1600 dpi/3-as érzékenység játékban.
    Most már 900 dpi/1.32-n vagyok, de néha leveszem 1.23-ra ha tudom hogy nem kell sokat fordulni és úgy jobban adja (pl miragen/nuke-on)

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák