Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz BUZZLGHTYR #36209 üzenetére

    Én Superlux HD681-ról állok most éppen átfelé IEM-re (agybadugós füles - Awei Q9). A térérzékelés nem jobb mint a fejhallgatóban, viszont a részleteket (trapp, bomba rakás) hamarabb észreveszem (sokkal jobban zárja ki a hangokat, nagyon sokat számít, pedig nem vágnak mellettem fát láncfűrésszel).

    Eddig például nem tűnt fel, hogy d2 közép X-boxról meg lehet hallani A-lerakón a plantot, IEM-el viszont észrevettem :D ... viszonylag alacsony hangerőn vagyok játékban.
    A Slux 681 egyébként nem rossz szerintem CS-re, viszont nekem a térérzékeléssel sokszor adódtak gondok vele - lehet csak én vagyok süket, mert előfordult már IRL is, hogy rossz irányba fordultam autóhangra :DDD. Hangkártya egy Asus Xonar DG,

    "Prok" is egyébként IEM-et használnak a külső fejhallgató alatt sokszor, tehát ha nekik megfelel akkor a mezei véristvánokat sem fogja ez visszafogni. Mellesleg egy minőségi IEM fele annyiba kerül, mint egy minőségi fejhallgató.

    Innen tolja valaki agybadugóssal? Más véleményére is kiváncsi lennék ezzel kapcsolatban, hogy mit preferál.

Új hozzászólás Aktív témák