Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slystyle

    őstag

    válasz Mate #11909 üzenetére

    Hát előbb azért teszteld le, persze ha nagyon kell már az új táp, akkor hajrá. :)

    Míg Crysis-oztam, addig kellett az erős kártya, már nem kellene. Nekem sem kellene erősebb konfig, de majd egy socket váltás esedékes lesz, mert már elég régi hardvereim vannak.
    Olyasmire gondoltam, hogy i5 2500k + GTX660, ramok maradnának, egy táp csere nekem se ártana (hiába 700W-os, 4db 16A-es 12V-os ága kevéske, már most sem fér bele a proci tuning), na meg plusz egy winyó rendszernek (WD Velociraptor, 120-as SSD-k még drágák is meg annyira nem bízom még bennük).
    Ettől gyengébbel is beérném, de videó szerkesztéshez és hobby 3D modellezéshez kell azért, - ha nem is high-end - a combosabb gép.

    Primz: Had lopják, az enyém úgyis SLYSTYLE5. :D
    Amúgy egy valamit furcsállok, akárhogy keresek magamra a Community keresőben, nem találom meg a profilom. Hiába a nick/acc nevem adom meg, egyikkel sem talál meg. Először arra gondoltam, hogy azért nem, mert érzékeli, hogy be vagyok jelentkezve, de böngészőből kijelentkezve se talál meg.
    Szerk: Látom Tibi Atya is veletek nyomul, nem folyásolja be a sok ital az aim-ját? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák