Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woryz

    senior tag

    válasz Amur #2794 üzenetére

    Hát, amikor anno a türelmet osztogatták nem álltam sorba érte, az biztos. :) Ezek alapján abban egyetértünk, hogy manipulálják a csatákat? Akár úgy, hogy direktben kapsz olyan ellenfelet akinek a lapjai a tieid counterjei? :)

    Köszönöm a tanácsokat, most már nem változtattam a deckemen, de lehet, hogy kellene (a PEKKA helyett Giant Skeleton pl esetleg gólem). Vagy nem tudom, de a 7-es wizardot nem venném ki, azt szeretem. :) Az elmúlt hetekben csak azt fejlesztem amit használok, sajnos én még kicsi vagyok ahhoz, hogy legendary-t kapjak a shopban (ahogy állok még egy ideig nem is fogok feljebb jutni), szóval azt nem tudok venni. Sajnos sem a shopban, sem a ládákban nem nagyon jön használható lap - de ezt már jópár hozzászólásban ecseteltük, szóval nem kell újra elmondanotok :)

    Soha nem pakold le az összes elixired - elég nehéz akkor a PEKKÁt kijátszanom, mivel csak magában nem szeretem elengedni, legalább egy wizard legyen mögötte, ezekhez meg maxi sok elixir kell, szóval valamit ki kell erre találni... Vagy hagyjam a PEKKA-t ás legyen mini PEKKA helyette?

    A varázslatokat volt már hogy mellé sikerült lőjem, eléggé pipa is voltam / vagyok magamra olyankor. :) A szünet jó ötlet, csak lehet, hogy többet leszek szüneten, mint amennyit játszok. ;) De úgy legalább nem leszek idegbeteg a játék miatt. :)

Új hozzászólás Aktív témák