Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Első tapasztalatok:
    a gólem buff nem annyira nagy mint látszott.. level5 gólem vs level 11 minion horde... pici de marad belőlük..tehát ha nincs a gólem mögött support(nekem van ice wizz és princess), akkor azért még tovább dolgoznak)
    elixir collector: ha használom azon bukom el(lerusholnak), ha nem használom akkor meg nagyon vigyáznom kell mikor játszom ki a nagy elixires lapokat(gólem és 3 muskétás egymás után csak végjátékban), gólem is csak akkor ha láttam hogy az ellenfél is "kiköltekezte" magát és nem tud rush-t nyomni rám.
    Taktikázva de a 4.9-es elixires paklival is elvagyok collector nélkül. A szabad slotra sokat gondolkoztam mit tegyek, és próbálgattam is sok mindent. Elöszőr kis elixires lapokat, aztán szerintem megtaláltam a jokert:
    a rocket maradt. növeli az elixir átlagot, de csak ritkán használom.
    Ha nagyon felpakolt az ellenfél és a tank mögött 2-3 egység is van akkor mehet, vagy végjátékban nagyon jó befejezni vele a "rájátszást". Illetve ha torony hátától indít supportot, illetve sparkyt is jó vele kivégezni(6 elixir akárcsak a rocket, nem bukok rajta).Sokan használták collector ellen régen tornyot is sebezve vele(általában középső elé-miner miatt, vagy valamelyik torony hátához-poison miatt rakták legtöbben).
    Mivel collectorral egyre ritkábban találkozom, ez nem játszik annyira, de jó lehet erre is.
    A topban elég sokan paklit váltottak. Collectorok eltüntek teljesen. Villám viszont egyre népszerűbb(nekem nem nagy öröm a 3 muskátésok miatt- annak ellenére hogy korábban elég nagy támogatója voltam, mert volt benne value mindig is)
    Valamint a poison helyett fireball sem az én malmomra hajtja a vizet..
    Teljes deck váltás volt az első gondolatom, de végül csak a collector-rocket csere lett.
    Így 3200ról 3050 környékére estem vissza(ebben mondjuk a tesztelgetések is benne voltak.)
    Meglátom mi lesz.
    A két legjobban fejlesztett lapomra kell építeni, ez nem kérdés.
    Az pedig a level5 gólem, és a nemsokára level9 3muskétások(ha meglesz akkor egyenként 700+ hp azért már elég jó, a 200 feletti dps szintén. Ha spliben is 2 pár másodpercig lőheti a tornyot..3mp alatt 1200+ sebzést belevisznek, plusz előttük a gólem is ad azért)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák